Nusret’in annesini görenler şaşkına döndü!

​İşte her daim ekranlarda görmeye alışık olduğumuz ünlülerin anneleri…

İşte Demet Evgar’ın annesi..

İşte Eser Yenenler’in annesi…

İşte Sinem Kobal’ın annesi Nuray Kobal ve babası Mehmet Kobal.

Mustafa Sandal’ın eşi Emina ve annesi…

Şarkıcı Hakan Peker, Instagram hesabından annesiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, “Canım annem gelmiş” notunu düştü.

İpek Açar ve annesi.

Kilo kaybına bağlı bağışıklı çökmesi yaşayan ve bu sebeple bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra sağlığına kavuşan İrem Derici, annesi ve kardeşiyle çekilen karesini, “Benim AİLEM! Anam ve kardeşim!” notuyla Instagram’dan yayınladı.

Acun Ilıcalı ile Eylül 2017’de evlenen Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımlarıyla fenomen haline dönüşmüş ve kısa sürede takipçi sayısını 2.5 milyona çıkarmıştı. Şeyma Subaşı son olarak Instagram story bölümünden merak edilen annesiyle fotoğrafını paylaşarak, “Annem annem” notuyla yayınladı.

Oyuncu Hande Erçel’in annesi o kadar genç ki, annesi olduğuna inanmak çok zor.

Oyuncu Hande Erçel’in annesi o kadar genç ki, annesi olduğuna inanmak çok zor.

Azra Akın’ın takipçileri fotoğrafın altına ‘güzelliğini annesinden almış’ şeklinde yorumlar yaptı.

Annesinin fotoğrafını Instagram’da paylaşan oyuncu Özge Özpirinçci herkesi çok şaşırttı. Annesinin fotoğrafını gören ‘Bir insan bu kadar mı benzer’ diyor.

İşte Özge Özpirinçci’nin annesi
‘DİYARBAKIR 1971’ Özge Özpirinçci bu fotoğrafın altına ‘Bu muhteşem fotoğrafı paylaşmak istedim! Canım annem! Lise 1. sınıfta, basketbol takımında. Genelde hep 4 numaralı formayı giyermiş ama o gün nedense 7 numaralı formayı giymiş o da anlayamamış… Diyarbakır 1971 #giderekannemebenzemeninverdiğiyoğunşaşkınlık#annenegüzelbirkadınsın” notunu düştü.

Açılış esnasında ailesi ile objektiflere poz veren Nusret’in annesi dikkat çekti… Ünlü kasap ve restoran zinciri sahibi Nusret, geçtiğimiz gün Erzurum’da anne ve babasının adını verdiği külliyeyi açtı.